Niezbędnik przyszłego ABILERA [1]

Jaką firmą dla pracowników jest Abile?

Zapewne chcesz wiedzieć więcej o Abile jako Twoim potencjalnym pracodawcy. Ta podstrona przeznaczona jest specjalnie dla Ciebie. Różnych kandydatów interesują różne kwestie w zależności od ich obecnego etapu zawodowego. Większość pytań sprowadza się jednak do poniższych kwestii.

Czym zajmuje się spółka – na ten temat odpowiadamy szczegółowo w wielu miejscach strony firmowej. Na początek możesz zacząć od tego miejsca.

Kto będzie moim szefem – swojego szefa poznasz bezpośrednio w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej. Nie jesteśmy korporacyjnymi menadżerami i bycie szefem jest jednym z wielu naszych zajęć. Zresztą, pojęcie szefa jest tu nie do końca adekwatne. Dużo bliższa jest nam rola opiekuna merytorycznego. Każdy z nowych Abilerów dostaje się pod skrzydła bardzo doświadczonego i kipiącego od wiedzy konsultanta, którego jednym z celów jest przelanie swojej wiedzy na młodego adepta sztuki konsultanckiej.

W Abile każdy z nas pracuje bezpośrednio na rzecz spółki. Naszym celem jest dawanie pracownikom coraz większej swobody wraz ze wzrostem ich umiejętności i samodzielności. Ideałem jest dla nas sytuacja, w której doświadczony konsultant kontaktuje się ze swoim szefem raz na kwartał.

Comments are closed.