Usługi – na czym znamy się najlepiej

Staramy się odpowiedzieć na każde zapotrzebowanie Klienta, związane z rozwiązaniami SAP. Posiadamy szeroki wachlarz kompetencji systemowych i biznesowych, pozwalających na wdrożenia o różnym poziomie skomplikowania. W naszym gronie znajdują się specjaliści o unikalnych kompetencjach z zakresu rozwiązań dla konsolidacji grup kapitałowych, rozwiązań dla sektora publicznego, sprzedaży detalicznej, zarządzania nieruchomościami, CRM, oraz szeroko rozumianego ERP i NW. Posiadamy duże doświadczenie zarówno w nowych wdrożeniach systemów SAP, jak również w rozwijaniu, udoskonalaniu, optymalizacji istniejących rozwiązań.

  NASZE USŁUGI

Proponujemy Państwu współpracę w zakresie następujących obszarów usług:

 • Wdrożenia SAP

  Oferujemy Państwu współpracę przy wdrożeniach pełnego zakresie produktów oferowanych przez SAP, zarówno z kręgu szeroko rozumianego ERP, NW, jak również rodziny produktów BO. Wdrażamy systemy SAP zarówno u małych, średnich, jak i dużych Klientów z różnych branż. W prowadzonych przez nas wdrożeniach wykorzystujemy metodologię ASAP. Przy specyficznych rozwiązaniach wypracowaliśmy własne podejścia do tej metodologii znacznie ułatwiające organizację prac projektowych.

 • mail Zapraszamy do kontaktu
 • Konsulting ekspercki

  Mamy duże doświadczenie w zakresie konsultacji wymagających wiedzy eksperckiej popartej znajomością zagadnień biznesowych. Oferujemy Państwu pomoc zarówno przy tworzeniu i opracowywaniu niestandardowych rozwiązań biznesowych w oparciu o technologię SAP, jak również weryfikacji i optymalizacji aktualnie eksploatowanych rozwiązań.

 • mail Zapraszamy do kontaktu
 • Usługi przedwdrożeniowe

  Proponujemy Państwu pomoc w konstruowaniu analiz przedwrożeniowych, zapytań ofertowych, które często pozwalają na uniknięcie poważnych problemów w trakcie i po realizacji wdrożenia.

 • mail Zapraszamy do kontaktu
 • Zarządzanie projektami

  Oferujemy usługę zarządzania projektami wdrożeniowymi SAP. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu projektów o zróżnicowanym poziomie złożoności i skomplikowania.

 • mail Zapraszamy do kontaktu

Comments are closed.