Sprawdź

Nasze specjalizacje

Doświadczony zespół specjalistów Abile gwarantuje szeroki zakres kompetencji biznesowych oraz informatycznych. Realizujemy kompleksowe projekty wdrożeniowe, o różnym poziomie złożoności, stosownie do potrzeb oraz skali działalności Klientów. Zakres naszych usług obejmuje implementację nowych rozwiązań, jak również integrację, rozwijanie, udoskonalanie oraz optymalizację istniejących systemów. Realizujemy projekty wdrożeniowe w następujących obszarach biznesowych:

Planowanie i budżetowanie

Należymy do wąskiego grona firm konsultingowych potrafiących efektywnie wdrożyć rozwiązania w obszarze Planowania i Budżetowania. Unikalna, autorska metodyka zapewnia realizację oczekiwanych wyników biznesowych. Nasze wdrożenia prowadzimy z wykorzystaniem rozwiązań IBM (TM1) i SAP (SAP BO BPC, IBP, IP).

Konsolidacja finansowa grup kapitałowych

Jesteśmy liderem w procesie konsolidacji i przygotowania sprawozdań grup kapitałowych. Nasi konsultanci uczestniczyli w większości udanych wdrożeń w tym zakresie zrealizowanych w Polsce, w oparciu o różne systemy SAP (FI-SL, EC-CS, SEM-BCS, SAP BPC). Do procesu przygotowania i publikacji sprawozdania podchodzimy kompleksowo. Naszym Klientom zapewniamy rozwiązania od sprawozdania jednostkowego po finalny raport (także w postaci XBLR) z wykorzystaniem narzędzi do wspólnego tworzenia sprawozdań i raportów rocznych (Disclosure Management).

Nasze Produkty

Proponujemy naszym klientom rozwiązania w systemie SAP, utworzone przez naszych ekspertów SAP: Rozdział płatności/ JPK (Jednolity Plik Kontrolny)/ KAPV (Kontrola Aktywnych Płatników VAT polskich i unijnych)/ Biała Lista + KAPV

RPA (Robotic Process Automation)

Dzięki platformie UiPath oferujemy rozwiązania z zakresu automatyzacji codziennych zadań organizacji. Z wykorzystaniem technologii RPA, system możliwy do wdrożenia w ciągu kilku tygodni, łatwy w obsłudze dzięki opcji przeciągania i opuszczania schematów dla definiowania działań. Pozwala na wygodne administrowanie zadaniami opartymi na regułach i pozwala na współdzielenie i wykorzystanie komponentów między różnymi projektami i zespołami.

SAP ERP/ S4 HANA

Bogata wiedza biznesowa oraz doświadczenie w zakresie implementacji zaawansowanych rozwiązań informatycznych, pozwalają nam sprawnie prowadzić naszych Klientów przez skomplikowany proces wdrożenia systemu SAP ERP (S4 HANA), bez zakłócania ich bieżącej działalności operacyjnej. Sukces projektu zależy bowiem nie tylko od znajomości wdrażanego systemu, ale również od umiejętności zarządzania implementacją rozwiązań informatycznych i umiejętności zrozumienia specyfiki przedsiębiorstwa oraz wyznaczenia mierzalnych celów biznesowych.

WORKFLOW

JobRouter® to niezależna od branży platforma do cyfryzacji i automatyzacji wszystkich procesów biznesowych, danych oraz dokumentów. Obejmuje ona między innymi funkcjonalność niezawodnej automatyzacji procesów, inteligentnego rozpoznawania faktur, wydajnego zarządzania danymi oraz archiwizowania dokumentów. Dzięki systemowi JobRouter®, firmy zyskują skalowalną platformę prowadzącą krok po kroku lub kompleksowo do transformacji cyfrowej. Poprzez wszechstronną funkcjonalność oraz elastyczne interfejsy, JobRouter® płynnie integruje się z istniejącym środowiskiem systemowym, co jeszcze bardziej zwiększa jego możliwości.

Odkryj

Korzyści dla Twojej firmy

Od początku istnienia Abile najważniejszy jest dla nas Klient i jego potrzeby. W naszych działaniach kierujemy się systemem wartości, który pomaga nam budować wspólne sukcesy w oparciu o najwyższe standardy biznesowe.

Pracujemy z liderami branż, jednak każda obsługiwana firma jest dla nas ważna.

Wszystkie projekty prowadzimy w oparciu o rzetelną analizę potrzeb Klientów, wysokości nakładów inwestycyjnych oraz przewidywanych zysków wynikających z planowanego wdrożenia.

Stosujemy najlepsze rozwiązania systemowe, dopasowane do indywidualnych potrzeb oraz możliwości biznesowych obsługiwanych firm oraz instytucji.

Realizując powierzone nam zadania, stawiamy się w roli doradcy i partnera biznesowego. Dzielimy się naszym know-how i doświadczeniem, wspólnie wypracowując optymalne rozwiązania.

Wykonujemy naszą pracę ze szczególną starannością, aby móc w pełni zrealizować wyznaczony cel. Skuteczność naszych działań zapewnia m.in. autorska metodologia wdrożeń e’PRIM.

Zapewniamy pełną przejrzystość całego procesu wdrożenia. W każdej chwili jesteśmy gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania naszych Klientów.

Naszą wiarygodność potwierdzają efekty naszej pracy oraz rekomendacje od zadowolonych Klientów.

Odkryj korzyści dla Twojej firmy. Odkryj Twój biznes w nowej skali.

Nasi

Klienci

Pracuj z nami

W Abile każdy z nas pracuje bezpośrednio na rzecz spółki. Naszym celem jest dawanie pracownikom coraz większej swobody wraz ze wzrostem ich umiejętności i samodzielności.

Wykonaj kilka prostych kroków i buduj swoją karierę w nowej skali.

Wyślij swoje CV na biuro@abile.pl

Odbierz telefon od przedstawiciela Abile

Przyjdź na spotkanie rekrutacyjne i pokaż Twój potencjał

Wykaż się w pracy pod okiem doświadczonych konsultantów

Pracuj z Abile